Mikołaj Król – Psychoterapia, Poznań

Psychoterapia i usługi psychologiczne w Poznaniu. Doświadczony i rzetelny psychoterapeuta i psycholog.

Gabinet psychoterapii Poznań – Mikołaj Król – Kontakt

Gabinet psychoterapii Poznań – możliwości kontaktu w sprawie terapii, sposób rejestracji, dane teleadresowe, jak trafić.

 

Telefon: 510 128 836

Osoby zainteresowane psychoterapią lub konsultacją zachęcam do kontaktu telefonicznego pod nr 510 128 836. Telefon służy wyłącznie do ustalenia terminu spotkania lub wyjaśnienia wątpliwości – nie prowadzę terapii i nie udzielam porad przez telefon.

Jeżeli nie odbieram – może się tak zdarzyć, bo w czasie pracy mam wyciszony telefon, a w weekendy odpoczywam, proszę o napisanie sms-a z informacją: „Proszę o kontakt w sprawie konsultacji” oraz imieniem i nazwiskiem dzwoniącego. Z reguły oddzwaniam, gdy widzę nieodebrane połączenie, ale taka forma jest bardziej pewna.

Nie umawiam wizyt przez „pośredników” – osoby zainteresowane psychoterapią umawiają się same. Bliskich szukających pomocy dla członków rodziny lub przyjaciół zachęcam do korzystania z konsultacji.

 

E-mail: poczta@mikolajkrol.pl

Chętnie odpowiem na pytania i wątpliwości dotyczące mojej oferty lub treści na stronie. Proszę pisać na adres mailowy: poczta@mikolajkrol.pl Z przyczyn technicznych nie ustalam terminów wizyt przez maila. W celu umówienia się na konsultację proszę o kontakt telefoniczny.

Strefa Poznania psychoterapia Treningi Warsztaty

Adres

Korespondencję tradycyjną proszę kierować na adres:

Mikołaj Król

ul. Wierzbięcice 6/m.5

61-568 Poznań

 

Jak trafić?

Gabinet psychoterapii położony jest w Poznaniu na Wierzbięcicach od strony dworca PKS. Mieści się w kamienicy pod adresem: Wierzbięcice 6, lokal numer 5, pierwsze piętro. Najbliższy przystanek tramwajowy jest przy ulicy Św. Czesława, ale od skrzyżowania Matyi/Ratajczaka/Wierzbięcice to 5 minut drogi, a od Starego Browaru (Półwiejska) – niewiele dalej.
Niestety nie ma poczekalni, więc proszę o nie naciskanie przycisku domofonu wcześniej niż 10 minut przed umówioną godziną.

.

.

Numer rachunku bankowego

Klienci płacący za moje usługi za pośrednictwem przelewu bankowego, proszeni są o dokonywanie wpłaty na rachunek nr:
09 1140 2004 0000 3402 3875 8230
Konto znajduje się w mBanku, nazwa odbiorcy: Mikołaj Król, tytułem: usługi terapeutyczne.
.
.
Jeżeli zainteresowała Cię treść na stronie, będzie mi miło jeśli podzielisz się nią z innymi: