Mikołaj Król – Psychoterapia, Poznań

Psychoterapia i usługi psychologiczne w Poznaniu. Doświadczony i rzetelny psychoterapeuta i psycholog.

Psychoterapia Poznań

ψInteresuje Cię psychoterapia? Poznań to miejsce w którym mieszkasz lub pracujesz? Zapraszam na konsultację terapeutyczną do gabinetu na Wierzbięcicach. Porozmawiamy o Tobie i Twoich oczekiwaniach i dowiesz się na czym polega psychoterapia. Poznań to miasto zapracowanych ludzi. Prowadzę gabinet psychoterapii – miejsce, w którym możesz popracować… nad sobą.

 

Ośrodek Psychoterapii "Spotkanie"

 

Cieszę się z tego, że zaglądasz na moją stronę. Pewnie interesuje Cię psychoterapia, a Poznań to miejsce Twoich poszukiwań. Dobrze się składa. Psychoterapia to moja profesja i pasja. Poznań kojarzy się z biznesem i handlem. Można sądzić, że zabiegani i nastawieni na zysk poznaniacy nie mają czasu ani głowy do psychoterapii, że psychoterapia się w tym fyrtlu nie przyjmie. Moje kilkunastoletnie doświadczenie jest zgoła inne. Poznań to moje miasto rodzinne i miejsce pracy. Kiedy spotykam w gabinecie osoby zarówno z Poznania jak i okolic często zauważam, że coraz więcej zainteresowanych chce się zatrzymać, albo przynajmniej zwolnić…

Klienci mówią mi: „Wszyscy gdzieś pędzą, chcą większych domów, lepszych samochodów, na nic nie mają czasu, a ja już tak nie potrafię. Jestem coraz bardziej nerwowa, rozdrażniony, nie mam czasu dla rodziny, nie mam siły, żeby zająć się sobą, nie umiem pozwolić sobie na odpoczynek i, mimo że pracuję coraz więcej i staram się z całych sił, jestem wciąż niezadowolona z siebie, czuję się niedowartościowany”.

Psychoterapia i Poznań, te pojęcia coraz bardziej się zbliżają, bo Poznań się rozwija nie tylko na zewnątrz, ale też wewnętrznie. Wygląda na to, że galerie handlowe, ekskluzywne butiki czy drogie restauracje, to nie wszystko czego potrzebują mieszkańcy Poznania. Psychoterapia to przede wszystkim czas dla Ciebie. Nie nowa moda czy lek dobry na każde zmartwienie. To miejsce, w którym możesz spotkać siebie. Mam wrażenie, że Poznań szuka zmiany, innego podejścia do życia, nowych wartości. Jeżeli należysz do tej rozwijającej się części Poznania, to psychoterapia jest dla Ciebie.

Kiedy ktoś z moich klientów kończy terapię, z ciekawością czekam na kolejną osobę. Zastanawiam się kto zadzwoni, a kilka dni później usiądzie w fotelu naprzeciw mnie. Adres mojego gabinetu to: ul. Wierzbięcice 6/5, Poznań. Psychoterapia to sposób na uwalnianie osobistego potencjału, zrozumienie siebie i znajdowanie własnej fali. Skoro jesteś na mojej stronie i czytasz ten tekst, to znaczy, że nadszedł dla Ciebie czas na wędrówkę w głąb siebie i pewnie się wkrótce spotkamy.

Mikołaj Król Psychoterapia Poznań

Na tej stronie znajdziesz informacje o mnie, mojej ofercie, dane kontaktowe, a także sporo praktycznych wiadomości o psychoterapii w dziale Czytelnia. Najważniejsze informacje dla wygody zebrałem w formie FAQ, znajdziesz je tu – Często zadawane pytania. Na bieżąco możesz też śledzić Aktualności – polub moją stronę na Facebooku a dostaniesz powiadomienia o nowych artykułach w Czytelni, czy nowościach w ofercie.

Do zobaczenia wkrótce. Pamiętaj: psychoterapia – Poznań… Pomyśl o przyszłości, zajmij się teraźniejszością.

Mikołaj Król

Psychoterapia Poznań

Jeżeli zainteresowała Cię treść na stronie, będzie mi miło jeśli podzielisz się nią z innymi: